آموزش سخت افزار

آموزش تعمیرات تلفن همراه

با یادگیری تعمیرات موبایل و تبلت هیچوقت نگران شغل و درآمد نباش!

کتاب آموزش تعمیرات موبایل و تبلت که بر اساس تجربه ۱۰ ساله ام نوشتم.

پس از تجربیاتی که در تعمیر و تدریس در آموزشگاه های مختلف داشتم تصمیم گرفتم یک کتاب PDF مفید و مختصر برای کسانی که میخواهند تعمیرکار موبایل بشوند بنویسم.

این کتاب را قبلا در سایت تعمیرات همراه ارائه کرده ام و حالا در سایت جدید(الکتروفون) با قیمتی کمتر در اختیار علاقمندان قرار داده ام.

شما با خواندن این کتاب بسیاری از نکات مهم نرم افزاری و سخت افزاری را یاد خواهید گرفت و عیب یابی های مربوط به مشکلات روزمره مراجعه کنندگان مثل مشکل اینترنت، مشکل پرشدن حافظه داخلی، فراموش کردن الگو و رمز گوشی و… در این آموزش به خوبی توضیح داده شده است.

از پرداختن به بحث های پیچیده و تخصصی خودداری کرده ام تا افراد عادی که الکترونیک بلد نیستند بتوانند قسمت های مهم تعمیرات را به خوبی یاد بگیرند.

شما با خواندن این کتاب از یک فرد عادی به یک تعمیرکار تبدیل میشوید و از آن پس، کسب تجربه و سابقه شماست که باعث پیشرفت شما میشود.

فراموش نکنید که یک تعمیرکار موبایل باید همیشه به روز باشد و درمورد مشکلات جدید در اینترنت جستجو کند، چندین سال پیش کسی به تعمیرکار برای مشکلات اینستاگرامی و تلگرامی مراجعه نمیکرد، بنابراین روز به روز با پیشرفت تکنولوژی شما هم باید اطلاعات خود را به روز رسانی کنید.

آموزش تعمیر موبایل

مشخصات فایل: ۱۰۱ صفحه / PDF / نویسنده: ایمان صدیقی

49000 تومان – خرید فایل

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *